Start

Pierwszy post w mojej "karierze" blogera   Tak własnie jest to mój pierwszy post który pisze, miejmy nadzieję że nie ostatni.
Gwoli wyjaśnienia czemu nazwa tego bloga jest taka a nie inna, kiedy zakładałem blog miałem masę pomysłów na fajna nazwę ale oczywiście wszystkie te nazwy były zajęte.
 Zostałem postawiony w jasnej sytuacji skoro wszystko mi zajęli to czemu nie i tak oto powstała nazwa "wszystko zajęli " może kogoś to interesuje a może nie, tak wiec pisze jeśli ktoś był by ciekaw o co chodzi z tą durna nazwa.
 Teraz co na tym blogu będzie ?! Sam chciał bym to wiedzieć, myślę ze będą tu tylko moje  przemyślenia, poglądy, rysunki nie wiem.
Oglądając inne blogi znalazłem pewną zależność w postach mianowicie zdjęcia co to za blog bez zdjęć albo bądź czego innego na czym można by zawiesić oko(jak by nie można tylko pisać ale, tak własnie  jest !).
 Drążąc dalej ten temat i pisząc mojego pierwszego posta uznałem że też muszę co wrzucać żeby nie wypaść gorzej od innych. Myśląc dalej postanowiłem narysować  siebie piszącego tego posta jak widać na rysunku niżej nie jest łatwo. Ale co zrobisz buta nie zjesz a szmaty nie pogryziesz a post sam się nie napiszę !!

4 Komentarze

4 komentarze:

 1. Skorzystałem z zaproszenia i jestem. :D
  Świetny pomysł na Bloga. heh
  Mam ten zaszczyt być pierwszym `Obserwatorem` twojej stronki. Liczę na rewanż.
  I czekam na jakieś fajne rysunki. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy obserwator to nic !! Napisałeś też pierwszy post
   Gratuluje dostąpienia tego zaszczytu ^^

   Usuń
 2. Obrazek w 100% odwzorowujący mój pierwszy post! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe myślę ze dużo osób miało ten sam problem : ^^

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.